tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Fera 5 Fera 5 Dual Fan
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Produkt z kategorii: Produkty > Klawiatury
Redragon Combo S101-BA-2
RED-S101-BA-2
Redragon Combo S101-BA-2
Producent: Redragon
Gwarancja w miesiącach: 24
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 1.83 kg
Transport już od 7.90PLN szczegóły
Dostępność:

Sztuk:
Towar dostępny, wysyłamy w ciągu 8 godzin roboczych
Cena brutto (23%): 165.00PLN
Cena netto: 134.15PLN

Redragon S101-BA-2 Combo to wszystkie akcesoria niezbędne graczowi w jednym zestawie. W pudełku znajdziesz klawiaturę z podświetleniem RGB, precyzyjną mysz optyczną, podkładkę pod mysz i zestaw słuchawkowy z mikrofonem, które razem idealnie się uzupełniają. Jeśli jesteś świeżym posiadaczem gamingowego peceta lub chcesz sprawić komuś upominek godny prawdziwego gracza, ten komplet będzie idealnym wyborem!

 

Pełnowymiarowa klawiatura

Membranowa klawiatura multimedialna z wbudowanym podświetleniem RGB i możliwością zmiany jasności oraz zablokowania go na ulubionym kolorze efektownie rozświetli stanowisko użytkownika, a ciche przyciski z 25-klawiszowym Anti-Ghostingiem bezbłędnie obsłużą każde polecenie.

 

Precyzyjna mysz optyczna

Mysz optyczna dołączona do zestawu poprawi wyniki gracza dzięki precyzyjnemu sensorowi optycznemu o maksymalnej rozdzielczości 3 200 DPI, 5 programowalnym przyciskom, możliwości regulacji wagi i ślizgaczom z teflonu gwarantującym odpowiednią płynność ruchu po podkładce.

 

Wytrzymała podkładka

Znajdująca się w zestawie podkładka idealnie współgra z opisaną myszą za sprawą gładkiej powierzchni doskonale radzącej sobie z sensorami optycznymi, a dodatek w postaci smoczej grafiki dopełni urok stanowiska gracza stworzony dzięki podświetleniu innych akcesoriów.

 

Wygodne słuchawki

O odpowiednią jakość komunikacji i dźwięk z wirtualnego świata zadbają słuchawki jako ostatni element zestawu. Ich przetworniki dostarczą do ucha gracza dźwięk w wysokiej jakości, ułatwiając orientację podczas rozgrywki, a mikrofon na pałąku wyłapie i czysto przekaże dalej ważne wypowiadane informacje mogące zmienić bieg rozgrywki.