tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Astrum AT6V EVO TG ARGB
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Produkt z kategorii: Produkty > Klawiatury
Redragon Deimos K599-KRS
RED-K599-KRS
Redragon Deimos K599-KRS
Producent: Redragon
Gwarancja w miesiącach: 24
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 0.93 kg
Transport już od 7.90PLN szczegóły
Dostępność:

Sztuk:
Towar dostępny, wysyłamy w ciągu 8 godzin roboczych
Cena brutto (23%): 249.00PLN
Cena netto: 202.44PLN

Redragon Deimos to klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB dla graczy ceniących przede wszystkim mobilność. Wyróżniającypomniejszony o blok numerycznyukład klawiszy (TKL) osadzonych na niebieskich przełącznikach czyni sprzęt niesamowicie kompaktowym, umożliwiając przenoszenie go w niemalże dowolnym plecaku lub torbie. Klawiatura posiada tryby pracy zarówno przewodowej (USB) jak i bezprzewodowej (w paśmie 2.4GHz, połączenie przy użyciu dołączonego odbiornika USB). Mało tego, nie musisz się też obawiać złego współdziałania klawiszy – pełny Anti-Ghosting poradzi sobie nawet z wciśnięciem wszystkich jednocześnie. Wygoda na pierwszym miejscu!

 

Elegancki wygląd

Klawiatura Redragon Deimos bez cienia wątpliwości może stać się kolejną ozdobą Twojego biurka. Elegancka metalowa konstrukcja nawet na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo wytrzymałej, a klawisze ze stylową i wyraźną podświetlaną czcionką skutecznie przyciągną wzrok niejednego zapalonego gracza.

 

Kompaktowy układ

Jeśli często podróżujesz ze swoją klawiaturą, z pewnością docenisz wymiary tego malucha. Całkowity rozmiar klawiatury Redragon Deimos został zredukowany do minimum koniecznego dla wielu gatunków gier, zapewniając przy tym maksimum mobilności. Cecha ta staje się nieoceniona nie tylko w transporcie urządzenia, ale i podczas korzystania z niego na biurkach o ograniczonej przestrzeni lub wtedy, gdy po prostu potrzebujesz dużego zapasu miejsca dla swobodnego ruchu myszą.

 

Doskonale wyczuwalne przełączniki mechaniczne

Membrany z punktu widzenia graczy od dawna są już passé – stąd zastosowane w klawiaturze Redragon Deimos czerwone przełączniki mechaniczne z dobrze wyczuwalnym progiem aktywacji i delikatnym klikiem. Taka charakterystyka przełączników nie pozostawi żadnych wątpliwości co do momentu zadziałania przycisku. Dzięki temu skutecznie zminimalizujesz przerwy między kolejnymi akcjami - niezastąpione kiedy każda milisekunda się liczy!

 

Efektowne podświetlenie RGB

Ty też możesz mieć wkład w wygląd swojej klawiatury! Diody RGB wbudowane w klawiaturę umożliwią Ci wyświetlenie jednego z 18 gotowych trybów podświetlenia, a także dostosowanie ich jasności. Będzie widowiskowo nie tylko na ekranie, ale i pod Twoimi palcami!

 

Uniwersalna łączność

Poza standardową i dla wielu graczy jedyną słuszną opcją łączności przewodowej, klawiatura Redragon Draconic oferuje również możliwość bezprzewodowego połączenia dzięki dołączonemu odbiornikowi USB pracującemu w paśmie 2.4 GHz. Wbudowany akumulator wystarczy wtedy nawet na 350 godzin pracy przy wyłączonym podświetleniu, przy włączonym czas ten skraca się do 20 godzin. O niskim poziomie baterii poinformuje Cię miganie podświetlenia.