tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Fluctus 120 PWM
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Produkt z kategorii: Produkty > Słuchawki
Redragon Gaming headphones HYLAS H260RGB
RED-H260RGB
Redragon Gaming headphones HYLAS H260RGB
Producent: Redragon
Gwarancja w miesiącach: 24
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 0.46 kg
Transport już od 9.90PLN szczegóły
Dostępność:
Chwilowy brak, planowana dostawa: 03 marzec 2022
Cena brutto (23%): 69.00PLN
Cena netto: 56.10PLN

Redragon HYLAS to bardzo wygodne, świetnie grające i pięknie prezentujące się słuchawki stworzone dla graczy. Wielokolorowe podświetlenie RGB wzbogaca wizualnie stanowisko gracza. Mikrofon na pałąku klarownie rejestruje głos użytkownika, a duże 50 mm przetworniki odtwarzają dźwięk w wysokiej jakości i z zachowaniem wszystkich szczegółów.

 

 

GAMINGOWY WYGLĄD

Akcesoria dla graczy nie tylko poprawiają doznania w ulubionym tytule, dzięki nim użytkownik może także wyrazić siebie i swoją pasję do tej wirtualnej rozrywki. Słuchawki HYLAS wspaniale prezentują się przy każdym stanowisku gracza za sprawą wysokiej jakości wykonania całej konstrukcji, a także dzięki wielokolorowemu podświetleniu RGB w obu nausznicach.

 

 

SZCZEGÓŁOWE BRZMIENIE

W słuchawkach Redragon HYLAS znajdują się sporych rozmiarów przetworniki o przekątnej 50 mm. Dzięki nim muszle słuchawek wypełniają się dźwiękiem wysokiej jakości, w którym nie brakuje zarówno tonów niskich jak i wysokich. Taka charakterystyka brzmienia wraz z szeroką odtwarzaną sceną pozwala na łatwe i dokładne zlokalizowanie przeciwników na wirtualnym polu walki.

 

 

MIKROFON

W wielu grach wieloosobowych aby zwyciężyć trzeba ściśle współpracować ze swoją drużyną. Właśnie dlatego słuchawki HYLAS zostały wyposażone w mikrofon na giętkim pałąku, zdolny czysto i wyraźnie zarejestrować głos użytkownika. Z powodzeniem można go wykorzystać nie tylko w grach, ale także w najróżniejszych komunikatorach internetowych lub czatach.

 

 

WYGODA UŻYTKOWANIA

Słuchawki HYLAS cechuje wysoki komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych sesji przed komputerem. Duże pady wypełnione miękką pianką wraz z obitym pałąkiem zapewniają świetne przyleganie do głowy i uszu bez poczucia dyskomfortu. Dodatkowo słuchawki nie obciążają głowy dzięki niskiej wadze całego headsetu.

 

 

ŁĄCZNOŚĆ PRZEWODOWA

Słuchawki łączą się z komputerem lub konsolą poprzez kabel mini jack 3,5 mm lub adapter, łączący dwie wtyczki mini jack 3,5 mm (audio i mikrofon oddzielnie) w jedną wtyczkę mini jack 3,5 mm. Dodatkowo aby cieszyć się wielokolorowym podświetleniem RGB wymagane jest podpięcie przewodu USB (zasilanie podświetlenia) do wolnego portu w komputerze lub konsoli.