tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Fera 5 Fera 5 Dual Fan
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Produkt z kategorii: Produkty > Głośniki
Redragon gaming soundbar GS560 Adiemus
RED-GS560
Redragon gaming soundbar GS560 Adiemus
Producent: Redragon
Gwarancja w miesiącach: 24
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 0.91 kg
Transport już od 9.90PLN szczegóły
Dostępność:
Chwilowy brak, planowana dostawa: 08 grudzień 2021
Cena brutto (23%): 89.00PLN
Cena netto: 72.36PLN

Redragon Adiemus to uniwersalny soundbar o niewielkich rozmiarach. Z łatwością zmieści się pod niemal każdy monitor, oszczędzając miejsce na biurku. Dzięki bogatemu w wysokie i niskie pasma brzmieniu oraz dwóm głośnikom soundbar sprawdzi się w grach, filmach i muzyce. Podświetlenie RGB podstawy konstrukcji rozświetla stanowisko komputerowe, wzbogacając je wizualnie, a za sprawą dotykowego panelu na górze obudowy możliwa jest szybka zmiana efektu iluminacji. Duże podświetlone na czerwono pokrętło z przodu obudowy pozwala na łatwą zmianę poziomu głośności.


NIEWIELKIE ROZMIARY

Redragon Adiemus to nieduży soundbar wyposażony w dwa głośniki. Jego drobne wymiary pozwalają na ustawienie go pod niemal każdym monitorem, a co za tym idzie zyskuje się wolną przestrzeń na biurku. Takie rozwiązanie ułatwia także ułożenie kabli, zmniejszając przy tym niepotrzebny bałagan przy stanowisku.


PEŁNE BRZMIENIE

Sercem soundbara są dwa głośniki o mocy 3W każdy. Mimo niewielkich rozmiarów Adiemus oferuje niezwykle bogate brzmienie, którego nie powstydziłyby się znacznie większe konstrukcje. Zarówno basy, jak i soprany oraz pasma średnie są odpowiednio wyważone, dzięki czemu soundbar sprawdzi się podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy też grania.


PODŚWIETLENIE RGB

Aby urozmaicić wygląd swojego stanowiska i wzbogacić je wizualnie soundbar Adiemus został wyposażony w pasek podświetlenia RGB przy podstawie. Za jego sprawą cała dolna część obudowy może być rozświetlona kolorami tęczy, lub jednym z kilku statycznych kolorów. Dzięki temu użytkownik ma możliwość dobrania wyglądu soundbara pod własne preferencję. Na górze obudowy natomiast został ulokowany dotykowy panel do zmiany trybu podświetlenia.


POKRĘTŁO DO ZMIANY GŁOŚNOŚCI

Z przodu obudowy soundbara Adiemus zostało zamontowane spore, podświetlane na czerwono pokrętło do zmiany poziomu głośności. Każdy ruch pokrętłem zaakcentowany jest wyczuwalnym przeskokiem, co ułatwia dokładne dopasowanie głośności do własnych wymagań.


PLUG&PLAY

Instalacja soundbara Redragon Adiemus jest nieskomplikowana i szybka. Wystarczy podpiąć wtyczkę USB (zasilanie) w wolne gniazdo w komputerze, a następnie wpiąć kabel mini jack 3,5 mm (sygnał dźwiękowy) do źródła dźwięku. Dzięki takiemu standardowi łączności soundbar ten jest kompatybilny ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami, w tym komputerami i konsolami.


Dane techniczne Redragon GS560 Adiemus:

  • Kod produktu: RED-GS560

  • EAN: 6950376781482

  • Pokrętło do sterowania głośnością: Tak

  • Rodzaj podświetlenia: RGB

  • Moc głośników [RMS]: 3W x2

  • Wielkość głośników: 2”

  • Zakres częstotliwości: 150Hz ~ 20kHz

  • Rozmiar [mm]: 400x75x67