tu będzie pierwszy banner 0 1 0
ENDORFY ALL
 
Produkt z kategorii: Produkty > Chłodzenie notebook'ów
Redragon IVY GCP500 Notebook Cooler
RED-GCP500
Redragon IVY GCP500 Notebook Cooler
Producent: Redragon
Gwarancja w miesiącach: 24
Warunki gwarancji
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 1.1 kg
Transport już od 9.90PLN szczegóły
Dostępność:

Sztuk:
Towar dostępny, wysyłamy w ciągu 8 godzin roboczych
Cena brutto (23%): 129.00PLN
Cena netto: 104.88PLN

Chłodzenie Twojego laptopa nie wyrabia na najwyższych obrotach? Mogą przydać się dodatkowe wentylatory – takie jak te z aktywnej podstawki Redragon IVY. Produkt ten poprawi nie tylko temperatury podzespołów laptopa, zyska również wygląd i ergonomia Twojego stanowiska.

 

5 wentylatorów

Wysoki przepływ powietrza pod grzejącym się laptopem zapewnia 5 cichych wentylatorów o regulowanej prędkości wynoszącej maksymalnie 2400 obr./min. - największy w centralnej części podkładki i dodatkowe 4 mniejsze na jej krawędziach. To koniec z przegrzewaniem podzespołów laptopa!

 

Regulowana podstawa

Wbu dowany w podstawkę mechanizm regulacji pozwoli Ci na ustawienie optymalnego kąta nachylenia, a co za tym idze - na jeszcze wygodniejszą pracę z mobilnym komputerem.

 

Podświetlenie RGB

Jeśli zwykłe podstawki chłodzące powiewają nie tylko chłodnym powietrzem, ale i nudą, IVY ma dla Ciebie coś jeszcze – efektowne wielokolorowe podświetlenie, które dobitnie pokaże całemu stanowisku gracza kto tu rządzi. I o ile na biurku podstawka może mieć święcącą konkurencję, tak na kanapie czy zwykłym stoliku wyróżni się bez dwóch zdań.

 

2 porty USB

Podstawka Redragon IVY oddaje Ci z powrotem port USB laptopa wykorzystany na jej zasilanie – z tyłu podstawki znajdziesz ich dwa, dzięki czemu podłączenie kolejnego akcesorium nie będzie problemem.

 

Stojak na telefon w zestawie

Dla jeszcze lepszej organizacji Twojego stanowiska w zestawie z podstawką znajdziesz dodatkowy stojak na telefon.