tu będzie pierwszy banner 0 1 0
ENDORFY ALL
 
Produkt z kategorii: Produkty > Klawiatury
Redragon K607-KBS RGB APS PRO WIRELESS
RED-K607-KBS
Redragon K607-KBS RGB APS PRO WIRELESS
Producent: Redragon
Gwarancja w miesiącach: 24
Warunki gwarancji
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 0.82 kg
Transport już od 7.90PLN szczegóły
Dostępność:

Sztuk:
Towar dostępny, wysyłamy w ciągu 8 godzin roboczych
Cena brutto (23%): 259.00PLN
Cena netto: 210.57PLN

Redragon K607 APS PRO to niskoprofilowa, bezprzewodowa klawiatura dla graczy. Jej niezwykle niskie keycapy w połączeniu z niskoprofilowymi switchami Blue i wąską obudową pozwoliły na stworzenie tej kompaktowej klawiatury. Konstrukcja wzmacniana metalowym topem wraz z gumowymi nóżkami zapewnia wysoką stabilność klawiatury na biurku nawet podczas emocjonujących starć, natomiast podświetlenie RGB wzbogaci wizualnie stanowisko gracza i poprawi widoczność klawiszy w gorszych warunkach oświetleniowych. Przełączniki Redragon Low Profile Blue charakteryzują się wyczuwalnym punktem aktywacji, dzięki któremu ma się pewność, że komenda została wykonana.

 

WZMACNIANA KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA

Redragon APS PRO to klawiatura Tournament, pomniejszona o blok numeryczny. Dzięki temu na biurku gracza pozostaje więcej miejsca na poruszanie myszą. To jednak nie wszystko, gdyż APS za sprawą bardzo niskich switchy Redragon Low Profile Blue i smukłych keycapów, a także wąskiej obudowie jest niezwykle niska (grubość klawiatury wynosi zaledwie 23 mm). Mimo tak niewielkich rozmiarów za sprawą metalowego topu konstrukcja APS jest sztywna i nie ugina się pod palcami nawet podczas emocjonujących starć w grze.

 

NISKOPROFILOWE PREŁĄCZNIKI MECHANICZNE REDRAGON BLUE

W klawiaturze APS PRO zostały zamontowane przełączniki Redragon Low Profile Blue. Ich niezwykle niski profil pozwolił na stworzenie tak smukłej klawiatury. Switche te charakteryzują się wyczuwalnym punktem aktywacji, zaakcentowanym odgłosem kliknięcia, które wielu przywodzi na myśl dźwięk wydawany przez maszynę do pisania. Redragon Low Profile Blue świetnie sprawdzają się u tych graczy, którzy chcą mieć pewność, że każda komenda została aktywowana. Są to także switche, dzięki którym przenoszenie dużej ilości słów na ekran jest wygodne i przyjemne.

 

ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA

Oprócz standardowego połączenia przewodowego poprzez kabel USB typu C klawiatura APS Pro oferuje także możliwość połączenia z komputerem za pomocą standardu Bluetooth oraz 2.4 Ghz wpinając w port USB w komputerze nadajnik schowany pod spodem klawiatury. Każdy z tych rodzajów łączności zapewnia wysoką stabilność oraz krótki czas reakcji, co jest niezwykle ważne szczególnie podczas starć w grach rywalizacyjnych.

 

PODŚWIETLENIE RGB

Wielokolorowe podświetlenie w klawiaturze Redragon APS PRO pozwala na dostosowanie jej wyglądu pod własne wymagania i preferencje wizualne. Możliwa jest zmiana efektu podświetlenia bezpośrednio za sprawą skrótów klawiszowych na klawiaturze, dostosowanie jasności podświetlenia, szybkości efektu czy też jego kierunku. Podświetlenie RGB to nie tylko kolorystyczne urozmaicenie stanowiska komputerowego, ale także przydatna funkcja. Dzięki niemu klawisze są widoczne nawet w gorszych warunkach oświetleniowych na przykład podczas wieczornych posiedzeń przed komputerem.

 

ODŁĄCZANY PRZEWÓD USB TYPU C

Do podłączenia klawiatury APS PRO z komputerem przeznaczony jest przewód USB z wtykiem typu C. To rozwiązanie pozwala na szybkie odpięcie i podpięcie klawiatury, a także łatwiejszy jej transport. To jednak nie wszystko, gdyż umożliwia to także łatwą wymianę kabla na inną długość.

 

OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA

Po zainstalowaniu oprogramowania przeznaczonego dla klawiatury Redragon APS PRO w ręce użytkownika przekazywane są zaawansowane narzędzia do zarządzania urządzeniem. Aplikacja pozwala między innymi na spersonalizowanie podświetlenia RGB, edycję profili, tworzenie makr i przypisywanie ich do klawiszy czy też eksport oraz import swoich ustawień.