tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Fera 5 Fera 5 Dual Fan
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Produkt z kategorii: Produkty > Podkładki pod mysz
Redragon Kunlun L
RED-P006A
Redragon Kunlun L
Producent: Redragon
Oficjalna strona produktu
Gwarancja w miesiącach: 24
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 0.93 kg
Transport już od 9.90PLN szczegóły
Dostępność:
Chwilowy brak, planowana dostawa: 08 grudzień 2021
Cena brutto (23%): 59.00PLN
Cena netto: 47.97PLN

Sama myszka jest ważna, jednak bez odpowiednio dobranej podkładki nie wykorzystasz jej pełnego potencjału. Jeśli nadal brakuje Ci tego elementu, sprawdź koniecznie podkładkę Redragon KUNLUN XL – jej estetyczny wygląd w połączeniu z wysoką jakością wykonania na pewno przypadnie Ci do gustu!

 

Duża powierzchnia

Dzięki pokaźnym wymiarom podkładki wynoszącym aż 80 x 40 cm nie tylko nie zabraknie Ci miejsca na ruchy myszą: poza gryzoniem bez problemu zmieścisz na niej również klawiaturę i inne akcesoria, które z perspektywy czasu mogłyby porysować biurko. Podkładka w przeciwieństwie do blatu dużo prędzej wyjdzie z takiej eksploatacji zwycięsko.

 

Bezbłędne wykonanie

Odpowiednio dobrana powierzchnia podkładki wykonana ze specjalnego materiału i zoptymalizowana pod kątem wielu sensorów zapewni idealną płynność i precyzję ruchu bez generowania niepożądanego tarcia, niezależnie od użytej myszy i jej rozdzielczości. Powierzchnia ta pełni rolę nie tylko funkcjonalną, ale i estetyczną – została bowiem pokryta agresywną, smoczą grafiką. Spód z kolei pokryty został antypoślizgową gumą, której duża powierzchnia styku z biurkiem skutecznie powstrzymuje podkładkę przed przesunięciem. Wymienione cechy umożliwią wykonywanie niezakłóconych, błyskawicznych ruchów myszą bez wyjeżdżania za krawędzie podkładki, o których istnieniu przypominają starannie obszyte krawędzie.

 

Wytrzymałość na lata

Gdyby tak zsumować Twoje ruchy myszą z wybranego dłuższego okresu, pewnie sam byłbyś zaskoczony jak wiele kilometrów się nazbierało. Dlatego też Twoja podkładka musi być gotowa na długie dystanse. Redragon KUNLUN XL poradzi sobie z nimi bez szwanku dzięki odporności na zachlapanie, łatwości czyszczenia czy swojej grubości wynoszącej 4 mm. Taki zakup wystarczy na naprawdę długo.