tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Fluctus 120 PWM
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Produkt z kategorii: Produkty > Podkładki pod mysz
Redragon P023 Rest Pad
RED-P023
Redragon P023 Rest Pad
Producent: Redragon
Oficjalna strona produktu
Gwarancja w miesiącach: 24
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 0.15 kg
Transport już od 11.89PLN szczegóły
Dostępność:
Chwilowy brak, planowana dostawa: 03 marzec 2022
Cena brutto (23%): 29.00PLN
Cena netto: 23.58PLN

Rozglądasz się już za nową klawiaturą z podstawką pod nadgarstki ze względu na dokuczliwą różnicę w wysokości między blatem a klawiszami? A może po prostu chcesz ulżyć swoim nadgarstkom w czasie dłuższych gamingowych sesji lub podczas pracy czy pisania dłuższego tekstu? W obu przypadkach dedykowana dla klawiatur typu TKL (87 klawiszy) miękka podpórka pod nadgarstki Redragon P023 będzie dla Ciebie idealna, a może nawet pozwoli zaoszczędzić na nowej klawiaturze!

 

Wyższy poziom ergonomii

Podstaw podkładkę pod klawiaturę, oprzyj o nią nadgarstki… i tyle. Nic więcej nie potrzeba by poczuć różnicę w wygodzie. Mięciutka pianka z efektem pamięci idealnie dopasuje się do Twoich nadgarstków, radząc sobie z ich podparciem lepiej niż jakakolwiek podkładka dołączona do klawiatury, a podstawa z antypoślizgowej gumy skutecznie zapobiegnie przesuwaniu i zwijaniu się całości. Korzyści z użytkowania poczujesz od razu!

 

Wytrzymałość na lata

Odpowiednie materiały i technologie użyte do produkcji podkładki Redragon P023 zapewniają jej długą żywotność idącą w parze z wysoką wytrzymałością. Silikonowa powierzchnia o specjalnej teksturze została dodatkowo pokryta wodoodporną powłoką zabezpieczającą podkładkę przed zalaniami i innymi nieszczęśliwymi wypadkami, a także ułatwi jej czyszczenie. Taki zakup wystarczy na naprawdę długo.