tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Fluctus 120 PWM
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Produkt z kategorii: Produkty > Plecaki
Redragon plecak gamingowy GB-82 Heracles
RED-GB-82
Redragon plecak gamingowy GB-82 Heracles
Producent: Redragon
Gwarancja w miesiącach: 24
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 0.49 kg
Transport już od 9.90PLN szczegóły
Dostępność:

Sztuk:
Towar dostępny, wysyłamy w ciągu 8 godzin roboczych
Cena brutto (23%): 89.00PLN
Cena netto: 72.36PLN

Redragon GB-82 Heracles to plecak przeznaczony do bezpiecznego przenoszenia zarówno potężnego gamingowego laptopa jak i potrzebnych do komfortowej rozgrywki akcesoriów. Z powodzeniem zmieści się w nim nawet sporej wielkości laptop 15 calowy o mocnej specyfikacji, a także takie przydatne akcesoria jak słuchawki, myszka czy nawet klawiatura TLK. Dzięki dużej ilości przegródek i kieszeni z łatwością utrzyma się porządek wewnątrz plecaka. Heracles posiada także bardzo przydatne wyjście USB na prawym boku, co pozwala na przykładowo naładowanie smartfona schowanym wewnątrz plecaka powerbankiem.


BEZPIECZNIE I STYLOWO

Spód i plecy plecaka Heracles wyłożone są grubą i miękką pianką, chroniącą jego zawartość przed uszkodzeniami i zarysowaniami w trakcie transportu. Gęsty ścieg poliestru, z którego wykonany jest plecak zapewnia wodoodporność, a czarny design w połączeniu czerwonymi wstawkami przykuwa wzrok.


WYGODNY TRANSPORT

Gumowy pasek w Heracles wewnątrz głównej komory utrzymuje laptopa zapobiegając jego przesuwaniu się w trakcie przenoszenia, a druga część komory oddzielona przegródką dzięki swojej sporej pojemności zmieści wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria, w tym myszkę czy słuchawki. Wewnątrz głównej komory znaleźć można także dodatkowe kieszenie na drobne przedmioty. Z przodu plecaka znajduje się natomiast spora kieszeń zamykana na zamek, w której zmieszczą się podręczne przedmioty, takie jak portfel, okulary czy telefon. Po bokach plecaka znajdują się także dwa głębokie uchwyty, w których z powodzeniem zmieszczą się butelki napoju 0,5 L.


PRZEDŁUŻACZ USB

Bardzo funkcjonalnym dodatkiem w plecaku Heracles jest przedłużacz USB z zabezpieczonym gumą wyjściem na zewnątrz plecaka. Takie rozwiązanie umożliwia przykładowo ładowanie smartfona lub innego urządzenia elektronicznego poprzez schowany wewnątrz plecaka i podpięty pod kabel USB powerbank.


Dane techniczne Redragon GB-82 Heracles:

  • Kod produktu: RED-GB-82

  • EAN: 6950376772688

  • Materiał: 300D Poliester

  • Pojemność [l]: 29

  • Rozmiar [cm]: 12x43