tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Fluctus 120 PWM
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Produkt z kategorii: Produkty > Słuchawki
Redragon Scepter Pro
RED-HA300
Redragon Scepter Pro
Producent: Redragon
Oficjalna strona produktu
Gwarancja w miesiącach: 24
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 0.42 kg
Transport już od 9.90PLN szczegóły
Dostępność:

Sztuk:
Towar dostępny, wysyłamy w ciągu 8 godzin roboczych
Cena brutto (23%): 79.00PLN
Cena netto: 64.23PLN

Uważasz że Twoim ulubionym słuchawkom należy się bardziej zaszczytne miejsce niż blat biurka lub jedna z szuflad? Ze stojakiem Redragon SCEPTER PRO utworzysz je w minutę i wyeksponujesz ten ważny element swojego gamingowego zestawu! Zaoszczędzisz przy tym również miejsce na biurku i pozbędziesz się splątanych kabli dzięki wbudowanym 4 portom USB.

 

Solidna, stabilna konstrukcja

Stojak Redragon SCEPTER PRO zapewni słuchawkom bezpieczne wsparcie między sesjami dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji opartej na tworzywie ABS i aluminium. Spód pokrywa naturalna guma antypoślizgowa, dzięki czemu możesz być pewien, że konstrukcja idealnie poradzi sobie z ciężarem Twoich słuchawek.

 

Podświetlenie RGB

Mimo na pierwszy rzut oka minimalistycznego wyglądu, podstawka posiada odrobinę gamingowego ‘pazura’. Pasek diod RGB okrążający podstawę stojaka wyświetli jeden z 10 dostępnych gotowych trybów, zachwycając żywymi kolorami i dynamiką efektów.

 

4x USB 2.0

Stojak może pełnić również funkcję huba USB, których to portów nigdy za wiele. W zamian za zajęty zasilaniem podstawki port USB z Twojego komputera, Redragon Scepter PRO oddaje do Twojej dyspozycji 4 gniazdka wbudowane w jego podstawę. Jeszcze łatwiej zorganizujesz kable na swoim biurku i poprawisz estetykę całego stanowiska!