tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Fluctus 120 PWM
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Produkt z kategorii: Produkty > Uchwyty do TV/wyświetlaczy
SPC Gear Atlas 100 Onyx White display mount
SPG165
SPC Gear Atlas 100 Onyx White display mount
Producent: SPC Gear
Oficjalna strona produktu
Gwarancja w miesiącach: 24
Warunki gwarancji
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 1.65 kg
Transport już od 9.90PLN szczegóły
Dostępność:

Sztuk:
Towar dostępny, wysyłamy w ciągu 8 godzin roboczych
Cena brutto (23%): 79.00PLN
Cena netto: 64.23PLN

SPC Gear Atlas 100 Onyx White to atrakcyjny wizualnie, uniwersalny biurkowy uchwyt na monitor, który za sprawą biało-srebrnej stylistyki wzbogaci wizualnie stanowisko komputerowe wypełnione akcesoriami oraz peryferiami w podobnej tonacji. Uchwyt jest kompatybilny ze standardem VESA 75 × 75 oraz VESA 100 × 100 mm. Zastosowanie ramienia znacząco poprawia ergonomię biurka gracza nie tylko poprzez zwolnienie przestrzeni zajmowanej przez podstawę monitora, ale także umożliwiając jego lepsze ustawienie względem wzrostu i preferencji użytkownika. Prosta i solidna konstrukcja uchwytu Atlas 100 zapewnia łatwy montaż i obsługę, umożliwiając regulację pochylenia ekranu w poziomie oraz pionie, a także dostosowanie jego wysokości. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów, uchwyt kompatybilny jest z szeroką gamą monitorów biurowych oraz tych przeznaczonych dla graczy — od 13 do aż 27 cali, o maksymalnej wadze do 8 kg.

UZUPEŁNIENIE JASNEGO STANOWISKA KOMPUTEROWEGO

Wybierając akcesoria i peryferia pasujące do jasnej kolorystyki stanowiska komputerowego nie można zapomnieć o najdrobniejszych detalach. Z tego powodu powstał uchwyt na monitor SPC Gear Atlas 100 Onyx White, nawiązujący wyglądem do białej odmiany onyksu — niezwykle wytrzymałego oraz rzadkiego minerału o nietuzinkowej estetyce. Ramię pozwala na zamontowanie szerokiej gamy monitorów i zwiększenie wolnej przestrzeni na biurku, a jednocześnie schludnie prezentuje się wśród innych, białych elementów stanowiska.

PORZĄDEK NA BIURKU

Prosta, metalowa konstrukcja uchwytu Atlas 100 Onyx White ułatwia utrzymanie porządku na i pod biurkiem. Montaż uchwytu umożliwia odzyskanie przestrzeni na blacie, normalnie zajętej przez podstawę monitora. W okiełznaniu okablowania pomaga znajdująca się w zestawie dodatkowa plastikowa nakładka, przytwierdzana do ramy.

KOMFORTOWA POZYCJA EKRANU

Atlas 100 Onyx White pozwala na dostosowanie położenia monitora do preferencji i wymagań użytkownika. Regulacja wysokości umożliwia uzyskanie komfortowej pozycji monitora, będącej niezbędnym elementem każdego ergonomicznego stanowiska komputerowego. Uchwyt daje także możliwość obrotu ekranu o 90° w lewo lub prawo oraz pochylenia w górę/dół w zakresie od -35° do +35°.

WYSOKA KOMPATYBILNOŚĆ

Dzięki kompatybilności ze standardami VESA 75 × 75 oraz 100 × 100 mm, uchwyt obsługuje szeroką gamę monitorów zarówno biurowych, jak i gamingowych. To idealny wybór dla posiadaczy monitorów o przekątnej do 27” oraz wadze do 8 kg (sam ekran, bez jego odkręcanej podstawy).

ŁATWY MONTAŻ

Uchwyt SPC Gear Atlas 100 Onyx White jest bardzo prosty w montażu — wystarczy przykręcić go do krawędzi biurka w dogodnym miejscu. Uchwyt może zostać zamontowany na blatach nieprzekraczających 60 mm grubości. Szeroki zacisk równomiernie rozkłada nacisk i zapewnia stabilną pozycję monitora.

Dane techniczne SPC Gear Atlas 100 Onyx White:

 • Kod produktu: SPG165
 • EAN: 5903018663968
 • Materiał wykonania: metal
 • Kolor: biały
 • Standard VESA [mm]: 75 × 75 / 100 × 100
 • Maksymalna grubość blatu [mm]: 60
 • Maksymalna przekątna monitora [cale]: 27
 • Maksymalna waga monitora [kg]: 8
 • Maksymalna wysokość zawieszenia monitora [cm]: 40
 • Zakres obrotu monitora lewo/prawo: -90° do +90°
 • Zakres regulacji odchylenia góra/dół: -35° do +35°
 • Gwarancja (miesiące): 24

Zestaw zawiera:

 • uchwyt na monitor - SPC Gear Atlas 100 Onyx White,
 • instrukcję obsługi.