tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Astrum AT6V EVO TG ARGB
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Produkt z kategorii: Produkty > Myszy
SPC Gear Gaming mouse LIX Onyx White PMW3325
SPG080
SPC Gear Gaming mouse LIX Onyx White PMW3325
Producent: SPC Gear
Oficjalna strona produktu
Gwarancja w miesiącach: 24
Warunki gwarancji
Rękojmia w miesiącach: 24
Waga towaru z opakowaniem: 0.12 kg
Transport już od 9.90PLN szczegóły
Dostępność:

Sztuk:
Towar dostępny, wysyłamy w ciągu 8 godzin roboczych
Cena brutto (23%): 129.00PLN
Cena netto: 104.88PLN

SPC Gear LIX Onyx White to nowa odsłona myszki LIX w zupełnie odmienionej wizualnie wersji. Nazwa LIX to w rzeczywistości liczba 59 w rzymskim systemie liczbowym, która jednocześnie oznacza wagę 59 g myszki LIX Onyx White. Jej niewielki ciężar wraz z obudową o strukturze plastra miodu i teflonowymi ślizgaczami sprawia, że „gryzoń” z łatwością sunie po podkładce. Długi i niezwykle miękki przewód w oplocie ułatwia prowadzenie myszy. Za dokładne rejestrowanie ruchów dłonią odpowiada natomiast popularny sensor Pixart® PMW3325. Świetny osprzęt myszki dopełniają wytrzymałe przełączniki marki Omron®. To wszystko sprawia, że SPC Gear LIX Onyx White to idealny kompan każdego gracza.


UNIKATOWA I WYTRZYMAŁA
W NOWYM WARIANCIE KOLORYSTYCZNYM ONYX WHITE
Onyks to czarny minerał, znany ze swojego przykuwającego oko wyglądu i wysokiej wytrzymałości. Jego jasna odmiana jest znacznie rzadziej spotykana w przyrodzie i charakteryzuje się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również tym, że oprócz białego koloru potrafi być także w odcieniach szarości. Z tego też powodu nowa wersja myszki SPC Gear Lix w wersji Onyx White wyróżnia się wizualnie dzięki zastosowaniu białego wytrzymałego tworzywa sztucznego wraz z szarymi akcentami.


SZYBKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM!
ULTRANISKA WAGA, MIĘKKI PRZEWÓD I STRUKTURA PLASTRA MIODU
Podczas rozgrywki rywalizacyjnej najważniejsza dla gracza jest szybkość. Krótki czas reakcji to jednak nie wszystko, a równie ważne co szybka ręka jest także precyzyjna i responsywna mysz. LIX Onyx White charakteryzuje się więc niską wagą, wynoszącą jedynie 59 gram, dzięki czemu efekt bezwładności ruchu ręki został mocno zredukowany. Miękki kabel w oplocie z łatwością układa się na biurku, a dodatkowo nie przeszkadza podczas grania i dzięki niemu ma się wrażenie obcowania z myszą bezprzewodową. Poza tym struktura plastra miodu skutecznie pomaga w utrzymaniu „gryzonia” w dłoni, obniżając dodatkowo jej temperaturę.


PŁYNNE CELOWANIE
WYTRZYMAŁE TEFLONOWE ŚLIZGACZE
Lekkość i wygodę konstrukcji LIX Onyx White dopełniają wytrzymałe, świetnie wyprofilowane teflonowe ślizgacze PTFE. Ich śliska powierzchnia wraz z zaokrąglonymi krawędziami sprawiają, że nawet podczas najbardziej dynamicznych i emocjonujących starć mysz będzie płynnie i bez przeszkód przesuwać się po podkładce. Dzięki swojej wysokiej wytrzymałości na wytarcie zapewniają wiele godzin zabawy bez konieczności ich wymiany.


FLAGOWY OSPRZĘT
SENSOR PIXART® PMW3325 ORAZ PRZEŁĄCZNIKI OMRON®
W trakcie najgorętszych cyfrowych bitew ważne jest, aby gracz mógł polegać na swojej myszce pod każdym względem. Dlatego LIX Onyx White została wyposażona w niezwykle celny i responsywny sensor PIXART® PMW3325. Jego szybkość rejestrowania ruchu – aż do 2,54 m/s – i szeroki zakres rozdzielczości, wynoszący od 200 aż do 8 000 DPI sprawiają, że każdy ruch dłonią jest idealnie odwzorowany na ekranie monitora. Dodatkowo, dzięki wytrzymałym mikroprzełącznikom marki OMRON® (ich żywotność została określona na 20 milionów kliknięć), wszystkie polecenia zostaną poprawnie zarejestrowane przez komputer. Mysz została wyposażona także 6 konfigurowalnych przycisków, z czego dwa znajdują się na lewej ściance pod kciukiem.


DOSTOSUJ WYGLĄD DO SWOJEGO STYLU
W PEŁNI ADRESOWALNE PODŚWIETLENIE RGB
Wspaniale wyglądające stanowisko gamingowe to chluba każdego gracza. Możliwość wizualnego dostosowania poszczególnych elementów biurka pozwala użytkownikowi wyrazić siebie i swoje zamiłowanie do elektronicznej rozrywki. SPC Gear LIX Onyx White oferuje możliwość zmiany sposobu podświetlenia trzech miejsc w obudowie – paska na spodzie konstrukcji, ukrytego pod karbowaną obudowa logo i rolki. Wielofunkcyjne oprogramowanie pozwala wybrać jedno z 10 różnych efektów, dzięki czemu „gryzoń” może zabłysnąć między innymi tęczową falą, pojedynczym kolorem bądź wielobarwną karuzelą.


Zabezpieczenie przed wilgocią i kurzem
POWŁOKA ZABEZPIECZAJĄCA ELEKTRONIKĘ
Obudowa o strukturze plastra miodu poprawia chwyt myszy, zmniejsza jej wagę i obniża temperaturę dłoni. Z powodu takiego projektu obudowy konieczne było zastosowanie dodatkowej ochrony płytki PCB przed niechcianą wilgocią i kurzem. Ta zaawansowana powłoka skutecznie zabezpiecza elektronikę wewnątrz SPC Gear LIX Onyx White.


OPROGRAMOWANIE
DOSTOSUJ PARAMETRY POD SIEBIE
Oprogramowanie LIX Onyx White oferuje szereg różnych funkcji i ustawień, umożliwiających dostosowanie poszczególnych parametrów pod własne preferencje. Pozwala także tworzyć i zapisywać profile, a także przechowywać je w pamięci myszy. Aplikacja umożliwia między innymi:

 • zmianę czułości kursora w przedziale między 200 aż do 8 000 DPI,
 • dostosowanie wielokolorowego podświetlenia RGB, z możliwością wyboru jednego z wielu przykuwających oczy efektów oraz ustawienia dowolnej barwy i jasności,
 • dostęp do rozbudowanego narzędzia do tworzenia i zapisywania makr, a także funkcję konfigurowania każdego z 6 przycisków.

 

Dane techniczne:

 • Kod produktu: SPG080
 • EAN: 5903018661797
 • Waga [g]: 59 (±1)
 • Rodzaj sensora: optyczny
 • Sensor: PMW 3325
 • Wymiary myszki [mm]: 126×65,7×38,5
 • Wymiary opakowania [mm]: 145×95×50
 • Kolor myszy: czarny
 • Bazowe progi [DPI]: 800, 1600, 2400, 3200, 4800, 6400
 • Przyciski: Omron® 20M
 • Ilość przycisków programowalnych: 6
 • Bazowe próbkowanie [Hz]: 1000
 • Interfejs: USB
 • Rodzaj podświetlenia: RGB
 • Długość kabla [m]: 1.8
 • Oplot kabla: „Paracord”
 • Kompatybilność z systemami: Win/Mac/Linux
 • Oprogramowanie: dostępne na stronie spcgear.com

Zawartość opakowania:

 • Myszka SPC Gear LIX Onyx White
 • Dodatkowe ślizgacze
 • Instrukcja użytkowania
 • Naklejka z logotypem SPC Gear