tu będzie pierwszy banner 0 1 0
Fera 5 Fera 5 Dual Fan
>Start >Nowości >Polecamy >Promocje >Wyprzedaże >Planowane dostawy >FAQ >Hurt
  Nowy adres - Sokołowska 24, Sokołów

Przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, adres: 05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 24, centrum logistyczne Janki2, Hi...czytaj dalej
Artykuły
Znaczenie ikonek wyświetlających się przy niektórych produktach. Autor: ekipa Cooling.pl

 "Rekomendacja konsumentów" - ikonka ta przy danym produkcie oznacza że oceniający go przyznali mu średnio nie mniej niż 4 gwiazdki ()

  "Popularny produkt" - ikonka ta przy danym produkcie oznacza że należy on do grupy produktów cieszących się największą popularnością wśród kupujących.

  "Produkt rekomendowany" - ikonka ta przy danym produkcie oznacza że został on wyróżniony przez obsługę sklepu jako szczególne ciekawy.

 "Promocja" - ikonka ta przy danym produkcie oznacza że objęty jest on promocyjną, niższą ceną i warto zwrócić na niego uwagę.

 "Nowość" - ikonka ta znajduje się przy 50 najnowszych produktach z ostatnich trzech miesięcy.

 "Wyprzedaż" - ikonka ta przy danym produkcie oznacza że schodzi on z rynku ponieważ producent wycofuje go ze sprzedaży. Produkty oznaczone tym znaczkiem są pełnowartościowe, chyba że w opisie zastrzeżono inaczej.

"Wysyłka za grosz" - ikonka pojawia się przy produktach które, ze względu na swoją cenę oraz wartość produktów znajdujących się w koszyku, objęte są promocją na bardzo tani transport na terenie Polski. Warunki promocji opisane są w regulaminie.

Artykuł opublikowany czwartek, 27 listopad 2008.